KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14004013
nr 1400 4013
Allmoge, 1900-tal, 115x110cm. Olja på pannå, Ej signerad, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:42:20
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr